Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Бандурівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04364638) був реорганізований і увійшов до складу Пантаївської громади

Сільський голова Бандурівської сільської ради

Волинець Наталія Олексіївна

26 квітня 1962 року народження.

Громадянка України.

Освіта вища – В 1979 році закінчила Олександрійську середню школу № 16, в 1979 році вступила в Знам’янське сільськогосподарське училище № 3 по спеціальності майстер по квітах, яке закінчила з відзнакою в 1980 році.

В 1980 році пішла працювати в радгосп ім. Гагаріна секретарем друкаркою.В цьому році вступила в Дніпропетровський сільськогосподарський інститут по спеціальності вчений агроном,який закінчила в 1986 році, навчалася заочно. В 1986 році була обрана звільненим головою профспілкового комітету радгоспу ім. Гагаріна і працювала на цій посаді до 1989 року. В 1990 році була обрана секретарем виконкому Бандурівської сільської ради. В 2004 році обрана сільським головою Бандурівської сільської ради, де працюю по теперішній час.

Одружена чоловік Волинець Олексій Сергійович, керівник фермерського господарства «Наталка».

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування